Home / Služby / Splnění zákonných podmínek pro provoz UAS / Zplnomocněné zastupování na ÚCL

ZPLNOMOCNĚNÉ ZASTUPOVÁNÍ NA ÚCL

Cena:

od 2.500 Kč

     Délka služby:

Dle přání klienta

     Úroveň:

---

     Kapacita kurzu:

---

     Certifikát:

---

Zastupování klienta při veškeré komunikaci s Úřadem pro civilní letectví ČR ve věcech správních řízení k získání povolení k létání letadla bez pilota, anebo povolení k provozovaní leteckých prací UAS. Tato služba zajistí rychlejší získání potřebných povolení bez nutnosti znát procesní schémata a postupy ÚCL.

JEDEN PODPIS STAČÍ


Na základě plné moci k zastupování Vaší společnosti ve správních řízeních ÚCL jsme schopni dosáhnout maximálního urychlení všech administrativních činností a hladký průběh celého procesu. Standardně je tímto způsobem možné zvládnout proces získání Povolení k provozování leteckých prací UAS za 3 měsíce od zaplacení zálohové faktury za naše služby, ve výjimečných případech je možné celý proces zkrátit na 8 týdnů.

RYCHLOST A EFEKTIVITA


V případě zastupování klienta naší společností je vždy jeden člen našeho týmu zodpovědný za veškerou komunikaci s pověřenými pracovníky Úřadu pro civilní letectví. Všechna správní řízení, dodávání dokumentů a příloh, komunikaci ohledně termínů přezkoušení, vzdávání se práva na odvolání, připomínkování provozní příručky UAS a případné urgování má tedy na starost jedna kontaktní osoba, která má dokonalý přehled o průběhu všech procesů a dokáže tak tyto procesy maximálně zefektivnit.

Cena: od 2.500 Kč bez DPH.

 

V případě jakýchkoli nejasností nebo netypických požadavků nás prosím neváhejte telefonicky kontaktovat, případně svůj požadavek formulujte do nezávazného objednávkového formuláře pod následujícím odkazem.

KONTAKT

Unmanned Aviation Academy

Palackého třída 2943/134a, 612 00 Brno

Tel.: +420 602 332 711

E-mail: info@uaa.cz

Powered by:

JAMCOPTERS s.r.o.

IČO: 06420184

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle

Unmanned Aviation Academy, Tomáš Tichý © 2020 – 2021 | Web site photo credit: Tomáš Tichý | Zásady ochrany osobních údajů | Sitemap