Home / Služby / Pilotní výcvik a teorie UAS / Typový výcvik UAS a specializovaných senzorů

TYPOVÝ VÝCVIK UAS A SPECIALIZOVANÝCH SENZORŮ

UAA-typovy-vycvik-UAS-a-senzoru-DJI-M100

Cena:

od 10.000 Kč

     Délka kurzu:

8 až 16 hodin

     Úroveň:

expert

     Kapacita kurzu:

maximálně 5 osob

     Certifikát:

bez certifikátu

Přeškolení na libovolný typ UAS nebo specializovaný senzor dle požadavků klienta s důrazem na zmírnění specifických rizik, koordinaci vícečlené posádky, obsluhy pasivních i aktivních bezpečnostích systémů (záchranné padáky, záložní řídící jednotky, odpovídače SSR, ADS-B atd.).

VYHODNOCENÍ RIZIK SYSTÉMU


Součástí této služby je i vyhodnocení specifických rizik bezpilotního systému nebo rizik připojeného užitečného zatížení (např. senzoru) v dostatečném předstihu před samotným výcvikem. Náš tým z tohoto vyhodnocení připraví dokumentaci a normální i nouzové postupy, které by se měly stát nedílnou součástí provozní příručky nebo obdobného dokumentu provozovatele.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP


Následný výcvik bere svoji formou ohled na předpokládané lokality nasazení UAS a je připraven individuálně pro každého klienta a pro každý specifický typ UAS nebo specifický letový scénář.

PŘEŠKOLENÍ NA TYP UAS


Tento kurz je vhodný i jako doplňková služba k některým jiným službám UAA, případně ho lze využít pro stávající piloty Vaší společnosti při pořízení nového typu UAS nebo nového senzoru.

Pokud se nejedná o některý ze standardně používaných UAS, kterým disponujeme v UAA, je podmínkou výcviku dodání vlastního nebo zapůjčeného UAS nebo senzoru v dostatečném předstihu před konáním samotného kurzu.

ŠKOLÍME NÁSLEDUJÍCÍ KATEGORIE UAS:

  • Bezpilotní vrtulníky-multikoptéry

  • Bezpilotní vrtulové letouny

  • Bezpilotní vrtulníky

ŠKOLÍME NÁSLEDUJÍCÍ TYPY SENZORŮ:

  • RGB fotografické kamery

  • Filmové kamery

  • Termokamery

  • NIR/SWIR/LWIR kamery a skenery

  • Letecké LiDARY

Cena: od 10.000 Kč bez DPH.

Nejbližší termín výcviku: dle individuální domluvy.

Místo konání: školicí středisko UAA Brno, letiště Medlánky.

V případě nevhodnosti místa konání nás prosím kontaktujte pro sjednání individuálního kurzu dle Vašich možností či preferencí.