Home / Služby / Pilotní výcvik a teorie UAS / Kurz pro začátečníky – první kroky s dronem

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY – PRVNÍ KROKY S DRONEM

UAA-kurz-pro-zacatecniky-DJI-Phantom-4.j

Cena:

od 3.500 Kč

     Délka kurzu:

4 hodiny

     Úroveň:

beginner

     Kapacita kurzu:

maximálně 6 osob

     Certifikát:

bez certifikátu

Kurz pro zájemce o bezpečné zvládnutí pilotáže malého dronu. Účastník se seznámí také s legislativou, s bezpečnostními postupy i s automatickými letovými režimy dronu. Výcvik zahrnuje zvládnutí předletové přípravy, základních režimů letu a typických postupů při snímkování a natáčení videa.

S NOVÝM DRONEM ROVNOU K NÁM


Pořídili jste si, nebo se chystáte pořídit si dron? Nemáte s dronem žádné nebo jen minimální zkušenosti a chcete se o problematice a o praktickém provozu dronů dozvědět víc? Pak právě pro vás je určen náš kurz pro začátečníky. Individuálně nebo v malé skupině vám poskytneme základní informace o legislativě, o pravidlech provozu v ČR a v Evropě, o zásadách bezpečného létání, o aktuální nabídce dronů na světovém trhu a také poskytneme veškerou podporu a další zdroje informací pro váš konkrétní komerční záměr nebo rekreační využití.

PŘEDÁME BUSINESS EXPERIENCE


Součástí výukových osnov je i seznámení s aktuálními trendy ve službách poskytovaných provozovateli dronů, s možnostmi komerčního uplatnění a informace o předpokládaném vývoji v oboru bezpilotního letectví v nejbližších letech.

PRVNÍ PRAKTICKÉ KROKY


Pokud nemáte svůj dron, můžete si v rámci kurzu vyzkoušet praktickou pilotáž některého z našich malých dronů a seznámit se se základními automatickými a bezpečnostními funkcemi dronů DJI. Pro zájemce o letecké snímkování nabídneme mnoho praktických rad k co nejefektivnějšímu provozu a mnoho postupů pro vytvoření nejpůsobivějších leteckých záběrů.

KURZ OBSAHUJE

 

  • Základní seznámení s legislativou

  • Základy bezpečného provozu dronů

  • Principy letu a ovládání dronů

  • Seznámení s automatickými funkcemi

  • Vysvětlení bezpečnostních funkcí dronu

  • Informace o dostupných typech dronů

  • Informace o možnostech komerčního uplatnění

  • Zkouška praktické pilotáže malého dronu

  • Praktické tipy pro kvalitnější foto a video z dronu

  • Přístup k omezenému testovacímu a informačnímu portálu UAA

Cena: od 3.500 Kč bez DPH.

Místo konání: školicí středisko UAA Brno.

V případě nevhodnosti vypsaného termínu nebo místa konání nás prosím kontaktujte pro sjednání individuálního kurzu dle Vašich možností či preferencí.