Home / Služby / Splnění zákonných evropských podmínek pro provoz UAS / Konzultace k testu ÚCL pro kategorii OPEN (A1, A3)

KONZULTACE K TESTU ÚCL PRO KATEGORII OPEN (A1, A3)

UAA-Unmanned-Aviation-Academy-konzultace

Cena:

650 Kč

     Délka konzultace:

1 hodina

     Úroveň:

beginner

     Kapacita kurzu:

---

    Certifikát:

---

Individuální konzultace pro zájemce o základní vhled do pravidel provozu dronů v rekreačními uživateli nejčastěji využívaných kategoriích (kategorie OPEN, podkategorie A1 a A3) s důrazem na zvládnutí příslušného povinného online testu Úřadu pro civilní letectví.

NEJDE JEN O TESTY, ALE HLAVNĚ O BEZPEČNOST

Součástí konzultace je i rozbor všech testových otázek ÚCL včetně správných odpovědí a poskytnutí příslušných výukových materiálů v online podobě. Pokud jste si u nás nebo u jiného prodejce zakoupili dron, poradíme vám také jak jej nastavit, aby splňoval bezpečnostní požadavky stanovené aktuální evropskou legislativou, a jak jej provozovat tak, abyste se jako rekreační provozovatelé nedostali do rozporu s příslušnými předpisy nebo neohrozili pozemní nebo letecký provoz ve vašem okolí. Je možné se setkat osobně v našem školicím středisku v Brně, anebo konzultaci provést formou videohovoru.

POVINNÁ REGISTRACE I PRO REKREAČNÍ PILOTY

Podkategorie A1 a A3 v provozní kategorii OPEN dle evropské regulace představují nejmenší míru rizika a jsou využitelné především rekreačními uživateli dronů většiny váhových kategorií a leteckých modelářů, kteří mají buď drony s hmotností do 250 nebo 500 gramů a hodlají létat v hustě osídlených prostorech mimo centra měst a mimo shromáždění lidí, anebo s drony a modely letadel do 25 kg létají v otevřené krajině mimo osídlené oblasti. Povinná registrace provozovatelů a pilotů dronu dle evropské regulace nově tyto subjekty při dodržení stanovených omezení opravňuje též k výkonu výdělečné činnosti s bezpilotními prostředky.

SOUČÁSTÍ KONZULTACE JE:

  • Základní rozbor evropských pravidel pro provoz dronů.

  • Bezpečnostní funkce vašeho dronu a jeho základní nastavení.

  • Zvládnutí online testu ÚCL při registraci pilota.

CENA: 650 Kč bez DPH.