KDO JSME?

Letečtí profesionálové v oboru, kterému patří budoucnost

V Unmanned Aviation Academy se zaměřujeme na základní i profesionální výcvik pilotů bezpilotních letadel, na výuku ve všech souvisejících oborech a na zajišťování administrativních a legislativních úkonů spojených s legálním provozem bezpilotních letadel. Naším cílem je poskytnout vám zkušenosti a informace nad rámec požadavků současné legislativy tak, abyste se jako piloti stali plnohodnotnými a zodpovědnými účastníky vzdušného provozu a aby se vaše drony staly efektivním nástrojem pro vaše rekreační, podnikatelské, výzkumné, vzdělávací nebo bezpečnostní aktivity.

Naše služby zahrnují kromě administrativních, poradenských a organizačních činností především teoretické i praktické kurzy na všech úrovních náročnosti: máme zkušenosti se školením armádních specialistů, drobných živnostníků, velkých společností i týmů z výzkumných institucí a univerzit.

UAA-co-je-UAA-DJI-Inspire-2-Vitkovice.jp
UAA-co-je-UAA-JAMCOPTERS-M800-VTE
UAA-co-je-UAA-vycvik-zkousky-UCL.jpg

Celý proces výcviku a výuky je založen na principech běžných v pilotovaném letectví. Kromě specialistů z firmy JAMCOPTERS a instruktorů s pilotními kvalifikacemi, kteří jsou zároveň předními odborníky v oboru UAS s desetiletou praxí, nabízíme klientům i on-line výukové texty a více než 1000 interaktivních testových otázek v naší klientské zóně.

Praktický výcvik probíhá buď na letišti Brno-Medlánky, pro větší skupiny máme k dispozici letiště s možností ubytování a občerstvení v Budkovicích. Teoretická výuka probíhá buď ve vybavené učebně v sídle naší společnosti, anebo přímo u klienta. 

UAA-co-je-UAA-DJI-Matrice-600-Pro.jpg

TÝM UAA

Naše začátky byly krušné a drahé, vaše být nemusí
Unmanned-Aviation-Academy-UAA-team-foto-

Jsme bez nadsázky nejzkušenějšími odborníky na drony v České republice. Všichni členové našeho týmu se profesionálně bezpilotnímu letectví a realizací náročných zakázek v oblasti konstruování, vývoje dronů a leteckých prací zabývají na různých platformách nepřetržitě od roku 2009. Současně s tím také provádíme výuku, školení, přednáškovou činnost a administrativní podporu všem zájemcům o bezpilotní letectví. Předávat zkušenosti v tomto oboru je naše poslání.

Tomáš Tichý

Expert na legislativu UAS, dronům se profesionálně věnuje od roku 2009, pilot větroňů, spoluzakladatel UpVision

Jan Dojčán

Zkušený konstruktér a pilot dronů, zakladatel JAMCOPTERS s.r.o., filmař, expert na technologie dronů.

Ondřej Burda

Programátor a interdisciplinární mág, expert na letectví, pilot a konstruktér dronů, autor platformy SkyView.